Kontakt


Field Service

Michael Yngvesson
michael.yngvesson@mwgroup.se

Training

Michael Yngvesson
michael.yngvesson@mwgroup.se

Unmanned

Anthony Randall-Clausen
anthony.randall-clausen@mwgroup.se

Cyber

Marc Rantanen
marc.rantanen@mwgroup.se

Strategic Advice

Freddy Jönsson Hanberg
freddy.jonsson.hanberg@mwgroup.se

Huvudkontor  – Stockholm

stockholm@mwgroup.se

+46 8 408 057 40

Grev Turegatan 19
114 38 Stockholm

Regionkontor – Göteborg

goteborg@mwgroup.se

+46 31 395 95 50

Kämpegatan 6, 3 tr
411 04 Göteborg

Regionkontor- Malmö

malmo@mwgroup.se

+46 40 652 55 10

Södergatan 28
211 34 Malmö

Regionkontor  – Luleå

lulea@mwgroup.se

+46 920 27 10 60

Kyrkogatan 13 3 trp
97231 Luleå

Regionkontor- Helsinki

helsinki@militarywork.fi

+358 50 472 5140

Vilhonkatu 5
00100 Helsinki

Regionkontor- Aalborg

aalborg@militarywork.dk

+45 24 23 06 72

Østre Fælledvej 8
9400 Nørresundby


Hur kan vi lösa just dina behov?

Vill du prata med en av våra medarbetare? Våra Account Managers träffar dig gärna för att titta på hur vi kan hjälpa till att lösa just era behov. Boka in ett första telefonmöte eller skicka ett mail till oss så hör vi snart av oss