Field Service

Michael Yngvesson

michael.yngvesson@mwgroup.se

Defence

Johan Roseen

johan.roseen@mwgroup.se

Unmanned

Anthony Randall-Clausen

anthony.randall-clausen@mwgroup.se

Cyber

Marc Rantanen

marc.rantanen@mwgroup.se

Strategic Advice

Freddy Jönsson Hanberg

freddy.jonsson.hanberg@mwgroup.se


Våra kontor

Huvudkontor – Stockholm

stockholm@mwgroup.se
+46 10 – 172 61 00

Besöksadress: Grev Turegatan 19

Postadress:

Mailbox 620

114 11 Stockholm

Regionkontor – Göteborg

goteborg@mwgroup.se
+46 31 395 95 50

Kämpegatan 6, 3 tr
411 04 Göteborg

Regionkontor- Malmö

malmo@mwgroup.se
+46 40 652 55 10

Södergatan 28
211 34 Malmö

Regionkontor  – Luleå

lulea@mwgroup.se
+46 920 27 10 60

Kyrkogatan 13 3 trp
97231 Luleå

Regionkontor- Helsinki

helsinki@mwgroup.fi
+358 50 472 5140

Vilhonkatu 5
00100 Helsinki

Regionkontor- Aalborg

aalborg@mwgroup.dk
+45 24 23 06 72

Østre Fælledvej 8
9400 Nørresundby

Regionkontor- Copenhagen

copenhagen@mwgroup.dk
+45 24 23 06 72

WTC Ballerup
Borupvang 3
2750 Ballerup



Hur kan vi lösa just dina behov?

Vill du prata med en av våra medarbetare? Våra Account Managers träffar dig gärna för att titta på hur vi kan hjälpa till att lösa just era behov. Boka in ett första telefonmöte eller skicka ett mail till oss så hör vi snart av oss